SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira, ne Mati 1 rruga Muharrem Fejz.Banesa gjindet te shkolla fillore Pavaresia, mobiluar ne teresi, kati i trete ka dhe ashensor
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi ,
- sallon me kuzhine.
- ballkon
- banjo
- koridor
Preferohen familjare

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »