SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Bregun e Diellit_te posta e vogel
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira, afer Qerdhes Dielli te posta e vogel eshte ne katin e pare e mobilume me nxemje qendrore qmimi 200 euro
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro

Kontakt_WhhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »