SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Rruga B Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira Mati 1
Rruga Muharrem Fejza
Kompleksi Royal
Kati V
Banesa posedon
Dy dhoma gjumi
Sallon, kuzhin
Dy banjo
Ballkon
Termokos
Uj 24 h
Mirmbajtje te objektit dhe liftit
Çmimi: 300
Tel: 045530080 / 049 607733
Informata rreth publikuesit
gëzim
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »