SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Sarande
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
135836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne SARANDE Shitet Banes 52.5 m2 e mobiluar plotesisht dhe me distance 150m nga deti mbrapa Hotel Andon Llapa I i cili ka plazh te organizuar dhe pishine. . Viber 0037744202089, ose Mob 00355662020011
Informata rreth publikuesit
rinor
Prishtinë
+37744922634
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »