SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne lagjen Bojanina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qera ne lagjen Bojanina

Leshohet me qera banesa me nje dhome gjumi dhe sallon me kuzhine.
Banesa eshte gjysem e mobiluar.
Banesa eshte ne katin e dyte.
Banesa eshte ne lagjen Bojanina, Gjilan.

Per info shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »