SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa 3 dhomshe 85m2 kati 4, Prishtina Stars
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:34
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa 3 dhomshe 85m2, kati i 4-re, ne lagjen Kalabria, te Prishtina Stars. Banesa eshte gjysem e mobiluar, ka uje 24h, lifti me mirembajtje, internet, siguri dhe monitorim 24 ore dhe parking te mjaftushem. Jepet per kohe te gjate, e pershtatshme per nje familje. Banesa ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
Qmimi i qirase 280 euro, plus shpenzimet, qmimi diskutohet,

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »