SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Penthouse FANTASTIK në lagjen Arbëria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Madhësia :
184 m²
ID e produktit :
135888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Penthouse FANTASTIK në lagjen Arbëria në Prishtinë afër objektit të ri të Komunës tek Tregtia C3

184m²│3 Dhoma gjumi│2.5 Banjo│Garazhë
▁▁
Ky Penthouse shumë i veçantë ndodhet në objektin më të ri të kompanisë Tregtia dhe është i sapo mobiluar dhe i pabanuar më parë.

Dizajnuar nga një arkitekt me shumë shije dhe me organizim shumë të mirë, ky Penthouse të ofron një relaks të vërtetë. Hapësira e qëndrimit e hapur dhe e lartë sa dy kate, me dritare të mëdha deri në dysheme dhe dritare kulmi, të bën të ndihesh në mënyrë shumë të veçantë.

Përfshin 184m² e shpërndarë në dy kate. Në katin 1 gjendet hapësira e qëndrimit ditor me galeri, Kuzhina me Tryezari, 2 Terasa, 2 dhoma gjumi (njëra me banjo) dhe 1 Depo. Në katin 2 gjendet 1 dhomë gjumi, 1 banjo si dhe një hapësirë që mund të adaptohet si kënd pune/leximi.

Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale, me sistem qëndror të ngrohjes me rrymë, Klimë sistem i ri shumë efiçient që shërben edhe gjatë dimrit për ngrohje, pamje nga dy anët e objektit (nga Komuna dhe në drejtim të qytetit), mirëmbajtje e rregullt e koridoreve dhe ashensorit, Garazhë private, afër dyqaneve, restauranteve si dhe lidhje shumë të shpejtë me qytetin.

Çmimi: Sipas marrëveshjes

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #qira #penthouse #arberi #tregtia #rent #banese #apartment #dragodan #pristina
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »