SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banesë në lagjet: Dardani, Ulpianë, Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
135905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Lagjet e preferuara: Dardania, Ulpiana, Bregu i diellit.
- Banesa mund të jetë nga 85m2 deri 110m2 nga sipërfaqja neto.
- Banesa duhet të jetë në një ambient të qetë të banimit.
- Banesa duhet të jetë në katin e dytë apo të tretë.
- Banesa është e nevojshme të ketë këtë renditje:
a/ Sallon
b/ Kuzhinë
c/ Dy apo tri dhoma gjumi
d/ Banjo + wc
e/ Ballkon
f/ Të ketë nxemje qendrore
- Çmimi duhet të jetë i arsyeshëm dhe sipas marrëveshjes.
- Të interesuarit le të jenë ofertues serioz.
- Banesa duhet të jetë ndërtim i vjetër dhe me dokumente të kompletuara- me fletë poseduese komunale.

- Pagesa bëhet me para të gatshme përmes transferit bankar.

- Na kontaktoni në numrin e telefonit: 044 135 789
-Shpallja bëhet nga blerësi i drejtpërdrejtë.
Informata rreth publikuesit
Halit
Prishtinë
044 135 789
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »