SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Rrugen B, mobiluar shume mire, moderne , 85m2, me Ashensor, te banesat e Dervisholleve
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »