SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Lakrishte
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Lakrishte, mobiluar e gjitha , me te gjitha elementet, pamje shum te mire
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »