SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) OBJEKT Afarist Komod në Rr. Nazim Gafurri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:19
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
135941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet OBJEKTI Afarist Komod me Qira në Rr. Nazim Gafurri, afër ish Shkollës se mesme Teknike. Sipërfaqja (800m²) (4 Nivele).

- Posedon uje, rryme, ventillim, ndriçim dhe paisjet tjera përcjellëse.

Mundësi e lëshimit edhe me kate.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »