SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Breg te Diellit_banesat e bardha
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit,banesa gjendet saktesisht te ndertesat e bardha, kati i trete,mobilje te reja, ngrohje qendrore
Banesa posedon:
- Sallon dhe Kuzhin,
- 2 dhoma Gjumi,
- Banjo/WC,
- Koridor,
- ballkon
- Shpajz.
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »