SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qera banesa te ish Benafi ne Ulpian!Delta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
135944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet kati i shtepis (sistem banesor)me qera ne kat te tret e cila e ka hyrjen e veqant dhe gjendet mbrapa ish-Benafit ne Ulpian
Banesa posedon sallon kuzhin, dy dhoma te gjumit, 2banjo, 2shpajza, 2ballkona si dhe ka hapsir parkingu , qmimi 350e
Per info 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »