SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira moderne TE QAFA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Qafa, banesa gjendet në katin e III të,përball Raiffeisen BANK, mobiluar e gjitha dhe moderne
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhin
- 2 dhoma gjumi
- koridor
- ballkon
- banjo
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045 /19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »