SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira ne Arberi_120m2
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi, katin e pare, parking te mjaftueshem, mobiluar ne teresi, 120m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi,
- sallon dhe kuzhine,
- 2 banjo,
- ballkon
- koridor
Qmimi 450 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »