SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Shtëpia në Arbëri
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
135948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia tri katëshe është 300m2 dhe është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne. Shtëpia lëshohet me qira edhe për zyrë.


Shtëpia Posedon:

4 Dhomë gjumi
2 Sallone
2 Kuzhinë-Trapezari
4 Banjë
1 WC
4 Korridore
3 Ballkon të madhe
1 Parking rrugor
1 Garazhe
1 Shpajz
1 Bodrum
1 Teracë të madhe
Shtëpia posedon vaskë,xhakuzi,3 kozeta dhe një biblotekë.

Shtëpia ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë nxemja qendrore është me kaminë(briket,dru dhe rrymë).

Çmimi i qirasë mujore është 2800€
Kordinata në GoogleMaps: 42.662408, 21.152072

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »