SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lakrishte_e pa banuar me pare
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lakrishte, e pa banuar me pare me mobilje te reja, e gjitha e mobiluar ne kompleksin Ramiz Sadiku
Banesa posedon:
- Dhome gjumi
- Banjo
- sallon dhe kuzhine
- koridor
- ballkon
Qmimi 450 euro (i diskutueshem)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »