SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
135953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne Lagjen è Spitalit, mobiluar, banes e re
Rruga Muharrem Fejza,94 m2, me nxemje qendrore
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhine
- Shpajze
- Koridor
- Ballkon
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »