SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi:375/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2008
ID e produktit :
135962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne lagjen Arberia te Gjilanit. Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2008 dhe eshte e pabanueshme. Se bashku me oborr shtepia posedon gjithsej 4 ari ku 222m2 jane me letra nderta 178m2 jane pa letra.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjensionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk iu ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »