SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA QENDËR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:01
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
135963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet : : Prishtinë , lagje : Qendër ( te pallati i rinisë përball Rilindjes ) , kati : Parë ( I ) ,
Banesa posedon : Një dhomë gjumi , salloni , kuzhina ndaras , koridori ,banjo dhe ballkoni .
E përshtatshme për zyre .
Çmimi : Me marrëveshje
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »