SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
135964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 4.60 Ari dhe me rreth 156m² të banuara.

Shtëpia tri kateposedon këtë renditje :

Kati i pare paradhomë, sallon së bashku me
kuzhinë, një dhomë dhe një banjo.

Kati i dytë tri dhoma dhe një ballkon.

Shtëpia posedon infrastruktur të plotë.

Çmimi është 70.000 euro.

Gjendet në lagjen “Kodra e Dëshmorëve”.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »