SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Arbëri, te Kompleksi “Tregtia”
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
136031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferta të ndryshme, zgjidhje sa të doni!

Like faqën Pirro për më shumë Oferta

Agjenda e stërngarkuar gjatë tërë ditës na bënë të mendojmë që patjetër na duhet një vend i qetë për të pushuar.

Mendohuni mirë, banesa kualitative, sjellë rehati në familjet tuaja.

Shitet Banesa në Arbëri, te Kompleksi “Tregtia”

Posedon:

• 60m2,
• Kati 4,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

Me pamje nga të dy anët, e renovuar dhe mobiluar,

Çmimi 54.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »