SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe afer Ambulances
Çmimi fillestar :
€61,000.00
Ju kurseni :
€4,000.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€57,000.00 Çmimi rritet në €61,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:36
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
136033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në Bregun e Diellit te Ambulanca me sipërfaqe prej 48m2 me çertifikatë të pronësisë,ndërsa faktike ka mbi 55m2 dhe gjindet në katin e parë. Banesa ka sallonin, dhomë e gjumit, kuzhinën me tryezari, korridorin e madh, banjon e madhe dhe ballkonin. Çmimi:61.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »