SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe e mobiluar ne Dardani
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
136036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe e renovuar dhe e mobiluar ne Dardani afer PTK-se me siperfaqe prej 55m2 me dokumentacion,ndersa faktike ka rreth 65m2 dhe gjindet ne katin e VII. Banesa ka sallonin, dhomen e gjumit,kuzhinen me tryezari, banjon, korridorin, ballkonin. Ashensori punon nonstop. Çmimi:65000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »