SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 1 dhomeshe ne Ulpiane afer Simfonisë
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
136037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 1 dhomeshe e renovuar dhe e mobiluar ne Ulpiane afer Simfonise me siperfaqe prej 33m2 dhe gjindet ne katin e V. Çmimi:45000 i negociueshem!
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »