SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Ulpiane
Çmimi fillestar :
€60,000.00
Ju kurseni :
€3,000.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€57,000.00 Çmimi rritet në €60,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
136038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Ulpiane me siperfaqe prej 50m2 me dokumentacion,ndersa faktike afer 60m2 dhe gjindet ne katin e IV. Banesa ka qendrimin e madh ditor,dhomen e gjumit, kuzhinen me tryezari,korridorin,banjon dhe dy ballkona. Çmimi:60.000 euro
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »