SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 50m2 Kati i 1 te parku i qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
136057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 50m2 kati i 1 te parku I qytetit e cila posedon :

- 2 Dhoma gjumi
- Sallon dhe Kuzhin
- Banjo


►Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(viber) urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »