SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa e Mobiluar 105m2 Kati i 3-të
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
136058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 105m2,kati i 3-te E Mobiluar (afer çerdhës)!
________________________________________________
►Banesa posedon :
►3 Dhoma gjumi
►Sallon dhe kuzhinë
►Banjo

►Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »