SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa e gatshme per banim 90m2 kati 4 te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
136062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e gatshme per banim ,90m2,kati 4-te-Prishtine
--------------------------------------------------------------------------------

Përshkrimi:
Shitet banesa me siperfaqe prej 90m2 ne katin e 4-te te banimit.
Banesa gjendet ne Prishtine me saktesisht tek Mati,mbrapa banesave te "Royalit" dhe eshte e gatshme per banim
Posdeon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe Kuzhine
-Depo
-Banjo


-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »