SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 95m2 Kati i 2-të
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:08
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë e mrekullueshme nga Urban Grup !!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shiten banesa me sipërfaqe prej 95m2 në katin e 2-të , banesa gjendet tek Kompleksi banesorë " Dijari" dhe kanë këtë rënditje :

- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Banjo
- Depo

- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »