SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 105m2 e gatshme per banim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:08
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
136071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me një sipërfaqe prej 105m2 , Kati i 3-të , gjendet përball qerdhës së qytetit në Vushtrri dhe ka këte rënditje :

- 3 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Depo
- Banjo
- Terracë

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »