SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia Te Kollaret ne Vushtrri me 3.5 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
136073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia "Te Kollaret", ne Vushtrri me 3.5-Ari.Shtepia eshte e pa banueshme dhe e sapo e ndertuar.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »