SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte, Banesa ekskluzive 154m2 kati i 2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte. Shitet banesa 4 dhomshe ekskluzive 154m2 Netto kati i 2-te ndertim i Tregtise, ne Fushe Kosove. Banesa gjindet ne hyrje te Fushè Kosoves, rruga e Dardanis eshte e rregulluar extra, ka ambient te qete dhe ofron komoditet te larte.
Banesa ka kete organizim te hapesires;
- Salloni i madh ndaras
- Kuzhina me trapezari
- 3 Dhoma gjumi te gjithat me banjo ne dhoma
- 4 Banjo
- 2 Ballkona
- Korridori
- Garazh per veture
Parking te mjaftushem, gjelbrim etj.
Çmimi:Banesa me Garazhe 95.000 euro.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »