SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Prishtine 121m2 ne Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
121 m²
ID e produktit :
136076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 121 m2 ne lagjen Dragodan ne Prishtine.
Banesa posedon:
-Tri dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Dy banjo +depo
-Dy Terrasa.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »