SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne rrugen e Gojbules
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
136081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me siperfaqe prej 2 ari ne rrugen “Kerçova” rruges se Gojbules
......................................................................................................
-Shtepia eshte dykatshe dhe posedon:

-Kati 1:Sallon dhe kuzhine ,dhome fjetje ,banjo(85m2)
-Kati 2. Tri dhoma gjumi ,banjo dhe terasa (125m2)

Terasa ne katin e tretë (145 m2)

Kati i pare eshte i banueshem

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »