SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 97m2 te Dijari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
136082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me një sipërfaqe prej 97m2 , Kati I 1-rë ndodhet tek Kompleksi banesor " Dijari" në Vushtrri.

- Dy dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Depo
- Banjo
- Terracë
- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »