SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Truall 5.25 Ari Peje-Shk.Ekonomike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '17
ID e produktit :
136100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
****Truall për shitje afer Shkolles Ekonomike ne Peje, me sipërfaqe prej 5 ari e 25 metra.

****Parcelizuar me infrastruktur komplet: ujë, rrymë, rrugë te asfaltuar, kanalizim.

****Toka eshte e perkthyer dhe prone Shqipetari

****Çmimi:Me Marrveshje.

**** Presim blers Serioz

**** Kontakti

044-144-617 /049-29-29-91
Informata rreth publikuesit
Haris
Pejë
044144617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »