SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qera Restaurant / 2 kate 140m2
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
136166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal dy katësh 140 metra katror jepet me qera
Lokali gjendet prapa postes madhe
Rruga Rexhep Mitrovica
Lokali eshte i rregulluar per Restaurant ka Kuzhin Shankun dhe 2 wc gjithashtu ka te instaluar alarmin per sigurim
Per me shum info/foto me kontaktoni
049 855001
Viber 0038649855001.
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Posta e Madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »