SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Qafa
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qira te Qafa, perkatesishte te kafet e vogla, banesa eshte e mobiluar e gjitha
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine ndaras
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »