SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli shitet ne qytet, Podujeve
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Madhësia :
8 m²
ID e produktit :
136210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ka 8 ari, shtepi nuk ka te ndertuar, trualli ka kanalizimin, ujesjellsin, shtyllen elektrike etj. Trualli ndodhet ne rrugen Avdyl Lahu pas Pishines Olimpike( Te Malokt). Lumi Llap ndodhet rreth 10m kurse shtrati i lumit i posa ndertuar rreth 20m. Numrat ne te cilet mund te thirrni dhe te kontaktoni ne viber dhe whats app jane:
044777101
049791217
045463984
Informata rreth publikuesit
Genc
Besianë
045463984
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »