SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6.60 ari ne qender te qytetit Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Madhësia :
660 m²
ID e produktit :
136213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet trualli me siperfaqe prej 6.60 ari perballe parkut te qytetit(ne afersi te shkolles se mesme teknike),rruga "Faik Konica"
-Trualli eshte e pershtatshme per ndertim te larte dhe objekt afarist biznesor.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »