SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Matin 1 ne kompleksin "BLINI"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
136214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Matin 1 ne kompleksin BLINI..banesa ka siperfaqe 86m2 eshte ne katin e gjashte..eshte e mobiluar komplet dhe o plotson te gjitha kushtet per banim..ka sallonin.kuzhinen .dy dhoma gjumi..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MAISON PATUNDSHMËRI
Prishtinë
37745653447
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »