SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa me siperfaqe 92m2-kati i 5-te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
136216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe 92m2-kati i 5-te
Banesa gjendet afer magjistrales(tek rrethi) ne Vushtrri dhe ka kete renditje:

-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Depo
-Banjo

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »