SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne L. e Muhaxhereve per: Konvikt apo Hostel
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 4 kateshe me qira ne Lagjen e Muhaxhereve.
Shtepia eshte kater kateshe, ka 16 dhoma ku ne secilen dhome ka banjo, ka edhe hapsire per kuzhine te perbashket. Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Shtepia eshte e pershtatshme per: Hostel, Konvikt, zyre etj.
Çmimi i qirase eshte 2800euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »