SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me 92 m2 kati i 6 te Blloku 7 te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m2 me SUPER ÇMIM!

Përshkrimi:

Shitet banesa me siperfaqe prej 92 m2 ne katin e 6-te, Bloku i 7-te.
Banesa posedon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Depo


-Banjo -Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »