SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy shtepi ne nje oborr ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
5300 m²
ID e produktit :
136219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi ne nje oborr me siperfaqe prej 5 ari e 30m ne Vushtrri.Shtepia gjendet ne rrugen "Shemsi Ahmeti"(perballe "Alaska Market").Shtepia eshte e renovuar dhe ne kushte shume te mira te banimit.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »