SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia afer furres ARBISONA 2 me 5.95
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:20
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne gjendje te mire te banimit me 4 dhoma gjumi dhe me dy hyrje.Trualli eshte I pajisur me ujesjelles dhe kanalizm.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »