SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje 91.37m2 kati i 4 te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:41
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne sipërfaqe prej 91.37m2 ,kati i 4-te i banimit tek kompleksi "DIJARI" dhe ka këtë renditje:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhinë
-Depo
-Banjo

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »