SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 92m2 ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kompleksin banesor "Dijari" me siperfaqe prej 92m2 ,ne katin e 7-te.
Banesa posedon :

Dy dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Depo
Banjo
Terrase

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »