SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 97m2 me nje super ofert
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:03
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
136233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97m2 në katin e 4-të me një pamje fantastike !!

Banesa me sipërfaqe prej 97m2 në katin e 4-të gjendet tek kompleksi banesor "Dijari", përkatësisht afër magjistrales te rrethi dhe ka këtë renditje :

- Dy dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Banjo


- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »